Neredeyiz ?

Deposite AVM-Ofis / Başakşehir / İSTANBUL

+90(212) 951 19 96

info@webtasarimbasaksehir.com

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı ile markanızın hesaplarını yöneterek performansı arttırıp, etkileşimli bir kitle oluşturuyoruz. Deneyimli ekibimizle, stratejik planlama ve kreatif içeriklerle, sosyal medyayı markanızın gücü haline getiriyoruz. Markanız ile sosyal medyada başarıya ulaşmak için bize katılın. 


Fiyat Teklifi AlFiyat Teklifi AlFiyat Teklifi Al
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Hesap Yönetimi

Sosyal medya, günümüzde markalar için vazgeçilmez bir iletişim ve pazarlama platformudur. Başakşehir Sosyal Medya Danışmanlığı ve Hesap Yönetimi hizmeti olarak, işletmenizin sosyal medya performansını güçlendiriyor, markanızı dijital dünyada öne çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı:

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz kapsamında, hesabınızın hedef kitlenize uygun olarak geliştirilmesi yönünde stratejik planlamalar, rakip analizleri ve içerik oluşturma stratejileri kapsayan danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Stratejik Planlama: Markanızın hedefleri ve hedef kitleniz göz önünde bulundurularak, etkili sosyal medya stratejileri oluşturuyoruz. Sosyal medya planınızı belirleyerek, markanızın dijital varlığını güçlendiriyor ve sosyal medya hesaplarınızın etkin bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Rakip Analizi: Pazarlama alanında rekabet yoğunluğu her geçen gün artıyor. Sosyal medyada rakiplerinizin faaliyetlerini analiz ediyor, markanızın rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayacak stratejiler oluşturuyoruz.

İçerik Stratejisi: Etkili içerikler, takipçilerinizin ilgisini çekmenin anahtarıdır. Uzman içerik üretme ekibimizle, markanıza özgü ve yaratıcı içerikler hazırlıyoruz. Metin, görsel ve videolarla hedef kitlenizin ilgisini çekiyor ve markanızı güçlendiriyoruz.


Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesap yönetimi hizmetimiz kapsamında, sosyal medya hesaplarınızın kitlesine ve hedeflerine yönelik günlük paylaşımlarda bulunarak hedef takipçi kitlesi ile etkileşim oluşturuyor ve geri dönüşüm kalitesi yüksek takipçi kitlesini büyütüyoruz.

Günlük Paylaşımlar: Sosyal medyanın can damarı, düzenli ve etkili paylaşımlardır. Sosyal medya hesaplarınızı güncel içeriklerle canlı ve aktif tutuyoruz. Her platform için düzenli olarak günlük paylaşımlar yapıyor ve takipçi kitlenizin sürekli ilgisini çekiyoruz.

Takipçi Yönetimi: Takipçi kitlenizi organik olarak artırmak ve etkileşimi güçlendirmek için etiket ve anahtar kelimelerle hedef kitlenize ulaşıyoruz. Takipçi sayınızı artırarak markanızın sosyal medya başarısını güçlendiriyoruz.

Etkileşim ve Geri Dönüşüm: Takipçilerinizle etkileşimi artırmak ve geri dönüşümleri tetiklemek için sorular soruyor, yorumlara cevaplar veriyor ve müşteri ilişkilerinizi güçlendiriyoruz.

Hemen Arayın (0212) 951 19 96